Csíki Hoki Wiki

egy közösségi tudástár a csíki hoki múltjáról

1983-84

A bajnokság végső állása:

A osztály

Steaua Bukarest3027212567456
Sport Club Csíkszereda3024241857150
Dinamo Bukarest301711217513135
Haladás (Progresul) Csíkszereda3065199919917
Lendület-Avantul Gyergyószentmiklós30432310224211
Dunarea Galati3043239119411

Kanadai táblázat

1Traian CazacuSteaua484088
2Sólyom LászlóDinamo352661
3Alexandru HalaucaSteaua332053
4Vasile HutanuSteaua302151
5Marian PisaruDinamo252348
6Antal ElődSport Club Csíkszereda321345
7Doru TureanuDinamo192544
8Gerczuj AttilaSteaua301343
9Geréb IstvánSport Club Csíkszereda261743
10Constantin NistorSteaua301242

Legjobb kapus: Valerian Netedu (Steaua Bucarest).
Legjobb védő: Doru Tureanu (Dinamo Bucarest).
Legjobb csatár : Traian Cazacu (Steaua Bucarest).

Selejtező a feljutásért-bennmaradásért

Dunarea Galati – IMASA Sepsiszentgyörgy 4-0 és 6-3

A Dunarea Galati ezzel bent maradt az A osztályban.

B osztály (20 mérkőzés)

1IMASA Sepsiszentgyörgy1244102-68+3428
2Székelyudvarhelyi Küküllő93877-115-3821
3Sportul Studentesc Bukarest511473-114-4111
4Metalul Radauti211756-142-865

Az IMASA bejutott a selejtezőbe, de elbukta a Dunarea Galac ellenében.

Románia Kupa

A Steaua Bukarest ismét elvitte a trófeát.

%d bloggers like this: