Csíki Hoki Wiki

egy közösségi tudástár a csíki hoki múltjáról

2006-07

Alapszakasz

1.Sport Club Csíkszereda2018022155136
2.CSA Steaua Bukarest2016042204532
3.HC Csíkszereda2012081526824
4.Progym Gyergyószentmiklós20100101158220
5.CSM Dunărea Galac203017252786
6.Sportul Studențesc Bukarest201019252282

Alapszakasz, kanadai táblázat

1Catalin GeruSteaua342256
2Denis Zabludovsky (UKR)Steaua281745
3Ioan TimaruSteaua241943
4Andrei Butochnov (UKR)Steaua212243
5Moldován ErvinSport Club Csíkszereda231841
6Peter Filip (SVK)Sport Club Csíkszereda171936
7Elekes LeventeSport Club Csíkszereda191635
8Jan Skokan (SVK)Progym171734
9Mihály EdeHC Csíkszereda24933
10Sándor SzilárdSport Club Csíkszereda171532

Középszakasz

1.Sport Club Csíkszereda2417241398736
2.CSA Steaua Bucuresti2415361186433
3.Progym Gyergyószentmiklós2470177813414
4.HC Csíkszereda2453167512513

Rájátszás

Döntő

Az összecsapás végén a Sport Club megszerzi a kilencedik bajnoki címet.

Kisdöntő

5. hely

  • HCM Galati – Sportul Studentesc 2-3 (1-0,1-2,0-1)
  • Sportul Studentesc – HCM Galati 5-2 (1-0,2-2,2-0)

Román Kupa (2006. október 4-től 8-ig)

Rangsorolás (5 mérkőzés)

1Sport Club Csíkszereda941052-9+43
2CSA Steaua Bukarest840155-7+48
3CS Progym Gyergyószentmiklós731141-15+26
4HC Csíkszereda420328-26+2
5Sportul Studentesc Bukarest210411-58-47
6HCM Dunarea Galac00051-73-72

A döntőben három perccel a vége előtt még a Steaua vezetett, de Elekes Levente kiegyenlített és a szlovák újonc Pavol Valko megszerezte a nyertes gólt. Így megvolt a Románia Kupa is.

 

%d bloggers like this: