Csíki Hoki Wiki

egy közösségi tudástár a csíki hoki múltjáról

2009-10

Alapszakasz

Bajnoki cím ünneplés 2010
Bajnoki cím ünneplés 2010
1. Sport Club Csíkszereda 20 18 0 1 1 236 34 55
2. CSA Steaua Bukarest 20 17 1 0 2 156 40 53
3. Corona Brassó 20 12 0 0 8 119 68 36
4. Progym Gyergyószentmiklós 20 7 1 0 12 63 102 23
5. Sportul Studențesc Bukarest 20 2 0 1 17 44 217 7
6. CSM Dunărea Galac 20 1 1 1 17 53 210 6

Szőcs Szabolcs
Szőcs Szabolcs

Kanadai táblázat

1 Szőcs Szabolcs Sport Club Csíkszereda 30 25 55
2 Basilidesz Tibor Sport Club Csíkszereda 21 31 52
3 Zsók Levente Sport Club Csíkszereda 26 25 51
4 Péter Róbert Sport Club Csíkszereda 23 28 51
5 Denis Zabludovsky (UKR) Steaua 28 19 47
6 Moldován Ervin Sport Club Csíkszereda 19 24 43
7 Hozó Levente Sport Club Csíkszereda 19 14 43
8 Andrei Butochnov (UKR) Steaua 16 18 34
9 Catalin Geru Galac 18 12 30
10 Mihály Ede Sport Club Csíkszereda 21 8 29

Középszakasz

1. Sport Club Csíkszereda 6 4 0 1 1 25 15 44
2. CSA Steaua Bukarest 6 4 1 0 1 22 14 43
3. Corona Brassó 6 3 0 0 3 24 19 21
4. Progym Gyergyószentmiklós 6 0 0 0 6 8 31 0

Rájátszás

Elődöntők

2010 február 28, március 3 és 5/7

  • Steaua Bukarest – Corona Brassó 4-3 h.u. (2-1,1-1,0-1,1-0)
  • Steaua Bukarest – Corona Brassó 6-2 (4-0,1-2,1-0)
  • Corona Brassó – Steaua Bukarest 2-5 (0-1,1-1,1-3)

Döntő

2010 március 14, 16, 19, 22, 24 és 25

3. hely

(2010 március 14, 17, 19, 21)

  • Corona Brassó – Progym Gyergyószentmiklós 6-1 (2-1,3-0,1-0)
  • Progym Gyergyószentmiklós – Corona Brassó 3-4 (2-2,0-2,1-0)
  • Progym Gyergyószentmiklós – Corona Brassó 4-5 h.u. (2-2,1-1,1-1,0-1)
  • Corona Brassó – Progym Gyergyószentmiklós 3-0 (1-0,0-0,2-0)

5. hely

(201 február 20, 21, 27 és 28)

  • Sportul Studentesc – Dunarea Galaci 3-8 (1-1,1-2,1-5)
  • Sportul Studentesc – Dunarea Galaci 2-5 (1-1,1-0,0-4)
  • Dunarea Galaci – Sportul Studentesc 5-6 (3-4,0-1,2-1)
  • Dunarea Galaci – Sportul Studentesc 5-4 (1-3,2-0,2-1)

Kanadai táblázat – rájátszás

1 Szőcs Szabolcs Sport Club Csíkszereda 10 7 17
2 Hozó Levente Sport Club Csíkszereda 4 7 11
3 Nikko Niinikoski (FIN) Sport Club Csíkszereda 2 8 10
4 Virág Csanád Sport Club Csíkszereda 6 3 9
5 Elekes Levente Corona Brassó 2 7 9
6 Andrei Butochnov (UKR) Steaua 6 2 8

Románia Kupa

A csoport (2009 december 21 – 23)

  • Sportul Studentesc – Steaua Bukarest 1-18 (0-10,1-4,0-4)
  • Corona Brassó – Sportul Studentesc 14-0 (2-0,9-0,3-0)
  • Steaua Bukarest – Corona Brassó 6-5 (3-0,0-1,3-4)

Végeredmény:

  1. Steaua Bukarest 6,
  2. Corona Brassó 3,
  3. Sportul Studentesc 0.

B csoport (2009 december 21 – 23)

Végeredmény:

  1. Sport Club Csíkszereda 6,
  2. Progym Gyergyószentmiklós 3,
  3. Dunarea Galac 0.

Elődöntő (2010 január 8 és 10)

Döntő (2010 január 30, Bukarest)

%d blogger ezt szereti: