Csíki Hoki Wiki

egy közösségi tudástár a csíki hoki múltjáról

2009-10

Bajnoki cím ünneplés 2010
Bajnoki cím ünneplés 2010

Alapszakasz

1.Sport Club Csíkszereda20180112363455
2.CSA Steaua Bukarest20171021564053
3.Corona Brassó20120081196836
4.Progym Gyergyószentmiklós20710126310223
5.Sportul Studențesc Bukarest2020117442177
6.CSM Dunărea Galac2011117532106

Kanadai táblázat

Szőcs Szabolcs
Szőcs Szabolcs
1Szőcs SzabolcsSport Club Csíkszereda302555
2Basilidesz TiborSport Club Csíkszereda213152
3Zsók LeventeSport Club Csíkszereda262551
4Péter RóbertSport Club Csíkszereda232851
5Denis Zabludovsky (UKR)Steaua281947
6Moldován ErvinSport Club Csíkszereda192443
7Hozó LeventeSport Club Csíkszereda191443
8Andrei Butochnov (UKR)Steaua161834
9Catalin GeruGalac181230
10Mihály EdeSport Club Csíkszereda21829

Középszakasz

1.Sport Club Csíkszereda64011251544
2.CSA Steaua Bukarest64101221443
3.Corona Brassó63003241921
4.Progym Gyergyószentmiklós600068310

Rájátszás

Elődöntők

2010 február 28, március 3 és 5/7

  • Steaua Bukarest – Corona Brassó 4-3 h.u. (2-1,1-1,0-1,1-0)
  • Steaua Bukarest – Corona Brassó 6-2 (4-0,1-2,1-0)
  • Corona Brassó – Steaua Bukarest 2-5 (0-1,1-1,1-3)

Döntő

2010 március 14, 16, 19, 22, 24 és 25

3. hely

(2010 március 14, 17, 19, 21)

  • Corona Brassó – Progym Gyergyószentmiklós 6-1 (2-1,3-0,1-0)
  • Progym Gyergyószentmiklós – Corona Brassó 3-4 (2-2,0-2,1-0)
  • Progym Gyergyószentmiklós – Corona Brassó 4-5 h.u. (2-2,1-1,1-1,0-1)
  • Corona Brassó – Progym Gyergyószentmiklós 3-0 (1-0,0-0,2-0)

5. hely

(201 február 20, 21, 27 és 28)

  • Sportul Studentesc – Dunarea Galaci 3-8 (1-1,1-2,1-5)
  • Sportul Studentesc – Dunarea Galaci 2-5 (1-1,1-0,0-4)
  • Dunarea Galaci – Sportul Studentesc 5-6 (3-4,0-1,2-1)
  • Dunarea Galaci – Sportul Studentesc 5-4 (1-3,2-0,2-1)

Kanadai táblázat – rájátszás

1Szőcs SzabolcsSport Club Csíkszereda10717
2Hozó LeventeSport Club Csíkszereda4711
3Nikko Niinikoski (FIN)Sport Club Csíkszereda2810
4Virág CsanádSport Club Csíkszereda639
5Elekes LeventeCorona Brassó279
6Andrei Butochnov (UKR)Steaua628

Románia Kupa

A csoport (2009 december 21 – 23)

  • Sportul Studentesc – Steaua Bukarest 1-18 (0-10,1-4,0-4)
  • Corona Brassó – Sportul Studentesc 14-0 (2-0,9-0,3-0)
  • Steaua Bukarest – Corona Brassó 6-5 (3-0,0-1,3-4)

Végeredmény:

  1. Steaua Bukarest 6,
  2. Corona Brassó 3,
  3. Sportul Studentesc 0.

B csoport (2009 december 21 – 23)

Végeredmény:

  1. Sport Club Csíkszereda 6,
  2. Progym Gyergyószentmiklós 3,
  3. Dunarea Galac 0.

Elődöntő (2010 január 8 és 10)

Döntő (2010 január 30, Bukarest)

MOL Liga

Alapszakasz (24 mérkőzés)

1Dunaújvárosi AcélbikákHON6621111133-50+83
2Sport Club CsíkszeredaROU431401982-70+12
3Újpesti TE BudapestHON39121110102-99+3
4Vasas Budapest StarsHON391122961-63-2
5Ferencvárosi TC BudapestHON328321186-90-4
6Miskolci Jegesmedvék JSEHON194231573-102-29
7Corona BrassóROU143211871-134-63

Kanadai táblázat alapszakasz

1Kurt MacSweyn(CAN)Dab24202646
2Galanisz Nikandrosz(HON)Dab21271744
3Ladislav Sikorcin(SVK)Ujpest22172542
4Kevin Thomas Korol(CAN)Dab24132740
5Azari Zsolt(HON)Dab2482937
6Magosi Bálint(HON)Dab21141731
7Vitali Kirichenko(UKR)Ujpest21141630
8Szőcs Szabolcs(ROU)Sport Club Csíkszereda24131730
9Elekes Levente(ROU)Corona Brassó23191029
10Attila Hoffmann(HON)FTC2482129
MOL liga 2010 döntő torna
MOL liga 2010 döntő torna

Döntő torna (2010 január 23 és 24 Dunaújváros)

Elődöntők

Kisdöntő

Döntő

  • Újpest – Vasas Budapest Stars 1-3 (1-1,0-2,0-0)
%d bloggers like this: