Csíki Hoki Wiki

egy közösségi tudástár a csíki hoki múltjáról

2017-18

Papp Szabolcs Brassóban emelhette magasba a csíki hoki tizenhatodik bajnoki trófeáját
Papp Szabolcs Brassóban emelhette magasba a csíki hoki tizenhatodik bajnoki trófeáját

A 2017-18-as keret:
Kapusok: Onodi Ottó és Ruczuj Gellért.
Hátvédek:(ifj.) Antal Előd, Bors Imre Arnold, Gecse Hugó, Györfy Tihamér, János Imre, Orbán Szilárd, Papp Szabolcs Tibor, Salló Alpár, Tomas Brnák (szlovák), Vjacseszlav Belov (orosz).
Csatárok: Andrej Taratuhin (orosz), Antal Norbert, Antal Zsombor, Bíró Tamás Áron, Eduard Cășăneanu, Egyed Róbert, Farkas Tamás, Fodor Csanád, Makszim Potapov (orosz), Moldován Ervin, Molnár Zoltán, Peter Fabus (szlovák), Pjotr Szcsasztlivij (orosz), Radim Valchar (cseh), Rokaly Norbert, Rokaly Szilárd és Sándor Zoltán.
Stáb: Leo Gudas (vezetőedző, cseh), Hozó Levente (másodedző), Póra Róbert (csapatvezető), Nagy László (gyúró, felszerelés-menedzser), dr. Bachner István (sportorvos).

Alapszakasz

1HSC Csíkszereda802511012269-66+203
2ASC Corona Brassó702210205218-73+145
3Progym Gyergyószentmiklós5517100210233-105+128
4Steaua Bukarest3311000019154-179-25
5CSM Dunarea Galac3210010019165-142+23
6Sportul Studentesc0000003053-527-474

Alapszakasz kanadai táblázat

1Václav Novák(TCH)Progym Gyergyószentmiklós313263
2Radim Valchar(TCH)HSC Csíkszereda263056
3Dmitri Nimenko(UKR)Progym Gyergyószentmiklós212950
4Vitali Kyrychenko(UKR)Progym Gyergyószentmiklós281646
5Yevgeni Lymansky(UKR)Steaua222244
6Nikita Butsenko(UKR)Progym Gyergyószentmiklós231942
7Moldován ErvinHSC Csíkszereda192140
8Rokaly SzilárdHSC Csíkszereda172239
9Mircea ConstantinSteaua93039
10Donatas Kumeliauskas(LIT)Galati241438
11Fodor CsanádHSC Csíkszereda172037
12Rokaly NorbertHSC Csíkszereda151936

Negyeddöntők (2018 március 18, 19, 22, 23 és 25)

 

  • ASC Corona Brassó – Progym Gyergyószentmiklós 5-1 (0-0,4-1,1-0)
  • ASC Corona Brassó – Progym Gyergyószentmiklós 6-1 (3-0,2-0,1-1)
  • Progym Gyergyószentmiklós – ASC Corona Brassó 3-5 (1-4,1-1,1-0)

Ötödik hely (2018 március 3, 4 és 5)

  • CSM Dunarea Galac – Sportul Studentesc 9-5 (3-0,3-1,3-4)
  • Sportul Studentesc – CSM Dunarea Galac 3-10 (2-5,1-3,0-2)

Kisdöntő (2018 március 26, 27, 29, 30 és 31, Gyergyószentmiklósi)

Progym Gyergyószentmiklós – Steaua Bukarest 3-4 a.p. (1-0,0-2,2-1,0-1)
Progym Gyergyószentmiklós – Steaua Bukarest 4-7 (1-2,1-3,2-2)
Steaua Bukarest – Progym Gyergyószentmiklós 3-10 (1-5,1-4,1-1)
Steaua Bukarest – Progym Gyergyószentmiklós 2-7 (1-0,0-5,1-2)
Progym Gyergyószentmiklós – Steaua Bukarest 1-6 (1-1,0-4,0-1)

Döntő (2018 március 27, 28, 31, április 1, 3, 5 és 7)

HSC Csíkszereda – ASC Corona Brassó 9-7 (2-1,4-4,3-2)
HSC Csíkszereda – ASC Corona Brassó 6-5 a.p. (0-0,4-5,1-0,1-0)
ASC Corona Brassó – HSC Csíkszereda 2-1 a.p. (1-0,0-0,0-1,1-0)
ASC Corona Brassó – HSC Csíkszereda 1-10 (1-4,0-2,0-4)
HSC Csíkszereda – ASC Corona Brassó 2-3 (1-1,0-0,1-2)
ASC Corona Brassó – HSC Csíkszereda 3-4 a.p. (1-2,1-1,1-0,0-1)

13 perc, nem túl hirtelen halál után Fodor Csanád találata hozta meg a HSC Csíkszereda számára a győzelmet.

Rájátszás kanadai táblázat

1Piotr Schastlivy(RUS)HSC Csíkszereda11819
2Peter Fabus(SVK)HSC Csíkszereda8816
3Braden Walls(CAN)ASC Corona Brassó61016
4Roberto GligaASC Corona Brassó6814
5Radim Valchar(TCH)HSC Csíkszereda6612
6Andrei Taratukhin(RUS)HSC Csíkszereda21012
Bíro TamásHSC Csíkszereda21012
8Nikita Butsenko(UKR)Progym Gyergyószentmiklós7411
Románia Kupa 2018
Románia Kupa 2018

Románia Kupa

2017 december 20-23 Csíkszereda.

A csoport

Steaua Bukarest – ASC Corona Brassó 1-3 (1-0,0-2,0-1)
Progym Gyergyószentmiklós – Steaua Bukarest 6-5 a.p. (3-2,1-1,1-2,1-0)
ASC Corona Brassó – Progym Gyergyószentmiklós 3-0 (2-0,0-0,1-0)

Végeredmény: 1 ASC Corona Brassó 6, 2 Progym Gyergyószentmiklós 2, 3 Steaua Bukarest 1.

B csoport

  • Sportul Studentesc – HSC Csíkszereda 1-22 (1-8,0-9,0-5)
  • Dunarea Galac – Sportul Studentesc 9-4 (4-1,3-1,2-2)
  • HSC Csíkszereda – Dunarea Galac 6-1 (1-0,4-0,1-1)

Végeredmény: 1 HSC Csíkszereda 6, 2 Dunarea Galac 3, 3 Sportul Studentesc Bukarest 0.

Kisdöntő

Progym Gyergyószentmiklós – Dunarea Galac 6-5 (1-1,2-3,3-1)

Románia Kupa 2017
Románia Kupa győztes csapat 2017-18

Döntő

ASC Corona Brassó – HSC Csíkszereda 1-5 (0-1,1-1,0-3)

Kanadai táblázat

1Rokaly SzilárdHSC Csíkszereda3912
2Piotr Schastlivy(RUS)HSC Csíkszereda538
3Peter Fabus(SVK)HSC Csíkszereda437
4Donatas Kumeliauskas(LIT)Galac246
5Moldován ErvinHSC Csíkszereda505

Erste Liga

A közös, magyar-román-osztrák szervezésű interliga ettől az évtől a főszponzor változásával új néven fut.

Alapszakasz

1DVTK Jegesmedvék MiskolcHON8124332124-56+68
2MAC BudapestHON6419238133-81+52
3Dunaújvárosi Acél BikákHON61200111116-89+27
4Újpesti TE BudapestHON53154013106-93+13
5HSC CsíkszeredaROU52152312115-101+14
6Ferencvárosi TC BudapestHON40112316102-126-24
7ASC Corona BrassóROU379341682-96-14
8Fehérvári TitánokHON379421798-124-26
9Vienna Capitals IIAUT71122851-161-110

 

Rájátszás felsőház

1MAC BudapestHON17(2)500130-18+12
2DVTK Jegesmedvék MiskolcHON16(4)400228-15+13
3Dunaújvárosi Acél BikákHON10(1)300325-22+3
4Újpesti TE BudapestHON0(0)000612-40-28

(B) :Az alapszakaszból hozott bónuszpontok

Alsóház

5ASC Corona BrasovROU24(1)710037-11+26
6HSC CsíkszeredaROU16(4)400430-28+2
7Ferencvárosi TC BudapestHON12(2)301424-31-7
8Fehérvári TitánokHON9(0)300527-31-4
9Vienna Capitals IIAUT6(0)200617-34-17

(B) : az alapszakaszból hozott bónuszpontok

Kanadai táblázat

1Kelin Ainsworth(CAN)Titánok32173653
2Tomás Klempa(SVK)MAC Budapest38143751
3Radim Valchar(TCH)HSC Csíkszereda32222749
4Keegan Dansereau(CAN)MAC Budapest38242347
Vas János(HON)DVTK Miskolc38242347
6Jared Brown(USA)MAC Budapest27133346
7Derek Schoenmakers(CAN)Titánok36252045
8Andrei Taratukhin(RUS)HSC Csíkszereda3783442
9Anze Ropret(SLO)Újpesti TE37162440
10Braden Walls(CAN)ASC Brasov34271239

Negyeddöntők

2018 február 22, 23, 26, 27, március 1 és 3

  • MAC Budapest – Ferencváros 5-1 (4-0,0-0,1-1)
  • MAC Budapest – Ferencváros 2-4 (0-1,1-0,1-3)
  • Ferencváros – MAC Budapest 8-5 (4-3,1-1,3-1)
  • Ferencváros – MAC Budapest 2-3 a.p. (1-0,0-1,1-1,0-1)
  • MAC Budapest – Ferencváros 4-1 (1-1,1-0,2-0)
  • Ferencváros – MAC Budapest 1-7 (0-3,1-2,0-2)

2018 február 22, 23, 26 és 27

  • Miskolc – Fehérvár II 4-0 (1-0,0-0,3-0)
  • Miskolc – Fehérvár II 7-1 (5-0,1-0,1-1)
  • Fehérvár II – Miskolc 4-7 (1-3,1-3,2-1)
  • Fehérvár II – Miskolc 0-6 (0-1,0-2,0-3)

2018 február 20, 21, 24 és 25

2018 február 21, 22, 25, 26, március 1 és 3

  • Újpest – Brasov 1-4 (1-1,0-1,0-2)
  • Újpest – Brasov 2-1 a.p. (1-0,0-0,0-1,1-0)
  • Brasov – Újpest 3-4 t.a.b. (1-0,2-1,0-2,0-0,0-1)
  • Brasov – Újpest 5-3 (2-1,2-1,1-1)
  • Újpest – Brasov 3-4 a.p. (1-1,2-1,0-1,0-1)
  • Brasov – Újpest 4-2 (3-2,0-0,1-0)

Elődöntők

2018 március 7, 8, 11 és 12

  • MAC Budapest – Brasov 4-0 (0-0,1-0,3-0)
  • MAC Budapest – Brasov 5-3 (0-1,2-2,3-0)
  • Brasov – MAC Budapest 1-3 (1-2,0-0,0-1)
  • Brasov – MAC Budapest 0-6 (0-2,0-3,0-1)

2018 március 9, 10, 13, 14 és 17

Döntő

(2018 március 23, 24, 27, 28 és 31)

  • MAC Budapest – Miskolc 4-2 (2-0,1-1,1-1)
  • MAC Budapest – Miskolc 5-2 (0-1,3-1,2-0)
  • Miskolc – MAC Budapest 2-3 (1-2,1-1,0-0)
  • Miskolc – MAC Budapest 4-1 (0-0,2-1,2-0)
  • MAC Budapest – Miskolc 3-2 a.p. (1-1,1-0,0-1,1-0)

Rájátszás kanadai táblázat

1Jared Brown(USA)MAC Budapest61420
2Somogyi Balázs(HON)MAC Budapest10717
3Tomás Klempa(SVK)MAC Budapest7916
4Magosi Bálint(HON)DVTK Miskolc6814
5Piotr Schastlivy(RUS)HSC Csíkszereda8513
6Jesse Dudás(HON/CAN)MAC Budapest5813
7Pavuk Attila(HON)DVTK Miskolc4913
8Nikandrosz Galanisz(HON)DVTK Miskolc31013
9Mathias Månsson(SUE)MAC Budapest11213
%d bloggers like this: